o mnie
Specjalizuję się w fotografii wnętrz i architektury. Na co dzień mieszkam w Krakowie, a sesje fotograficzne realizuję w całej Polsce.

Fotografia jest dla mnie sztuką obserwacji i uważności. Wszystko, co mnie otacza, od zawsze przyciągało moją uwagę, a forma, struktura i kształt pobudzały wyobraźnię. Dzięki fotografii mogę spojrzeć na świat, miejsca i ludzi w zupełnie inny sposób, zatrzymać się na chwile i dostrzec ich niepowtarzalność. Wybór tej drogi nie był przypadkowy, lecz świadomy i zgodny z moim wnętrzem.

W pracy fotografa najważniejsze jest dla mnie harmonijne światło, kadr i kompozycja obrazu. Potrafię widzieć i słuchać moich klientów. Moja praca to również wsparcie i pełne zaangażowanie. Od przygotowania przestrzeni, sesję zdjęciową aż po końcową obróbkę zdjęć.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i właścicielką dwóch kotów. Kocham odkrywać nowe miejsca, czytać inspirującą literaturę i przebywać blisko natury. W wolnych chwilach wielką radość sprawia mi malowanie drewnianych przedmiotów farbami kredowymi. W zgiełku codzienności odnajduje balans na zajęciach jogi, a równowagę przynosi mi praktyka medytacji.

Pasja do życia i zamiłowanie do sztuki sprawiają, że staram się dostrzegać piękno we wszystkim, co mnie otacza.

Fotograf Wnętrz i Architektury Portret