O NAS

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

FILM

ARANŻACJA

FOTOGRAFIA WNĘTRZ

FOTOGRAFIA

PRZESTRZENI

Pasja | Sztuka | Profesja

Uwiecznienie przestrzeni, czy to na zdjęciu, czy na filmie, stało się naszym życiem codziennym. Wnętrza, architektura, aerofotografia zmieniły na dobre postrzeganie struktur otaczającego nas świata. Czujemy każdy kadr, zagłębiając się w jego detale. Łapiemy światło, aby wychwycić idealny moment, odzwierciedlając przestrzeń wraz z jej najpiękniejszymi walorami.

 

Fotografia jest istotną cześcią sprzedaży i reklamy Twojego biznesu oraz pomysłów. Zdjęcia mogą wizualnie pomóc wyróżnić się wśród konkurencji i zostać zauważonym. Staramy się zaoferować elastyczną usługę dostosowaną do konkretnych wymagań naszych Klientów. Z najwyższą troską i dbałością o szczegóły od fotografowania po retusz w studio.

Przy użyciu drona wykonujemy obrazy z ,,lotu ptaka”. Zdjęcia uwzględniają otaczające środowisko oraz infrastrukturę lokalizacji, jak; główne drogi, parkingi i okolice. Za pomocą drona potrafimy ukazać  ekscytujacą perspektywę budynków i otoczenia.

Chwytamy światło i nastrój wnętrza. Tworzymy wciągające, klimatyczne obrazy, które wywołują pragnienie przebywania w przestrzeni i doświadczania jej. Naszym celem jest przedstawienie naturalnego piękna wnętrza. Ważną częścią naszej pracy jest umożliwienie widzom niemal fizycznego odczuwania obiektów, które oglądają. Dbałość o szczegóły i determinacja, aby osiągnąć najlepsze wyniki są najważniejszymi elementami stosowanym w naszej filozofii.

Profesjonalne realizacje są wynikiem naszej pasji do fotografii i filmu oraz nieograniczonej wyobraźnii. Tworzymy kompleksowe perspektywy wnętrz i przestrzeni, oddając najwierniejsze odzwierciedlenie uwiecznionego obrazu. Inspirują nas nieograniczone możliwości, które sprawią,  że każda przestrzeń stanie się tą niepowtarzalną.